KONST / Litografier / Färglitografi 14193060
nr 1419 3060
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/280, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:54:42